info@larmont.pl al. Niepodległości 124/22, Warszawa +48 22 400 40 00

  • Polski
  • English

O nas - Larmont

Eksperci w swoich branżach

Poznajmy się...

Jesteśmy dystrybutorem materiałów opakowaniowych. Działamy na terenie Polski i Europy. Współpracujemy z uznanymi producentami, będącymi liderami w swoich branżach. Naszym celem jest zadowolony klient. To dla Was działamy i ciągle się rozwijamy!

Lokalizacja

Nasze biuro i magazyn znajdują się w Warszawie, ale dostarczamy nasze towary także za granicę.

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci dobrać produkt dopasowany do Twoich potrzeb!

Larmont

Zrównoważony rozwój

Oferta LARMONT to szeroka gama produktów najwyższej jakości, zarówno funkcjonalnych, jak i ekologicznych. Nasi dostawcy są wyposażeni w zaawansowane zaplecze technologiczne umożliwiające kontrolę jakości zarówno surowców, z których produkują taśmy i folie stretch, jak i wyrobów gotowych

Naszym priorytetem, obok stałej i wysokiej jakości produktów LARMONT, jest dbałość o naszych pracowników i środowisko naturalne. Dlatego od wszystkich naszych dostawców wymagamy najwyższych standardów bezpieczeństwa i szanujemy środowisko naturalne.

Larmont

Nasze wartości

Ludzie

Główną wartością firmy są jej ludzie. To oni, ich osobiste cechy i osiągnięcia zawodowe pozwalają LARMONT osiągać najbardziej ambitne cele.


Uczciwość

Jesteśmy szczerzy i otwarci wobec siebie, naszych klientów i partnerów biznesowych. Uczciwość pozwala nam cieszyć się zaufaniem i przyjazną atmosferę, będącą gwarantem przejrzystości naszych działań.

Sumienność

Terminowo i sprawnie wywiązujemy się z naszych zobowiązań wobec współpracowników, klientów i partnerów. Reputacja firmy jest naszą wspólną troską i odpowiedzialnością.

Wydajność

Odpowiedzialne wykorzystanie zasobów i utrzymanie wysokiego poziomu produktywności pozwala naszej firmie osiągnąć cele.

Ciągły rozwój

Dążymy do rozwoju zawodowego i doskonalenia osobistego. W naszej firmie tworzona i wspierana jest atmosfera ciągłego rozwoju.

Praca zespołowa

Tylko razem jesteśmy firmą. Wspólnie rozwiązujemy cele i uzupełniamy się wzajemnie naszą wiedzą i umiejętnościami.

Larmont

Laboratorium Larmont

Nasze laboratorium wzbogaciło się o nowe urządzenie pomiarowe. Dzięki niemu jesteśmy w stanie kontrolować jakość taśm od naszych dostawców! Oprócz tego oferujemy możliwość sprawdzania taśm naszych klientów - prześlij do nas swoją taśmę pakową a my sprawdzimy dla Ciebie podstawowe parametry twojej taśmy, takie jak grubość i szerokość, a oprócz tego rodzaj kleju, siłę adhezji, grubość taśmy i siłę odporności na zerwanie (parametr ważny dla taśm papierowych). Po co to wszystko? Żebyś miał pewność że używasz taśmy dokładnie takiej za którą zapłaciłeś i która spełnia Twoje oczekiwania. Powiedz nam o swoich potrzebach a my dobierzemy idealną dla Ciebie taśmę!

Larmont

Kariera

Praca w LARMONT oznacza bycie częścią zespołu, w którym ceni się rozwój, wzajemne zaufanie, szacunek i dobrą atmosferę.
Jeżeli posiadasz wiedzę, doświadczenie, umiejętności interpersonalne i nie boisz się wyzwań jakie niesie za sobą we współczesnym świecie sprzedaż, skontaktuj się z nami: info@larmont.pl. Umówimy się na niezobowiązującą kawę i zobaczymy czy wzajemna współpraca może być z korzyścią dla wszystkich.

Dlaczego my?

Prywatna opieka medyczna

Brak dess code’u

Kawa/herbata

Paczki świąteczne

Zgrany i życzliwy zespół

Elastyczne godziny pracy

Dołącz nas

Oferty pracy

Specjalista / specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

larmont

Nasz zespół

Jonatan Obuchowski

Kierownik Działu Sprzedaży

+48 660 029 069

Michał Dudziak

Dział sprzedaży Region:Wielkopolska

+48 728 840 519

Mariusz Kochański

Dział sprzedaży Region: Południe

+48 784 444 858

Magdalena Michalak

Dział sprzedaży Region: Północ

+48 511 015 578

X